Monday, January 01, 2045
Technology / January 01, 2045

Graeme Souness puts Jason Cundy in his place about 'big club' Newcastle as he makes prediction

Graeme Souness, eski kulübü için "olağanüstü" bir sezonun ardından Newcastle United için "son derece parlak" bir gelecek öngördü.

Newcastle Şampiyonlar Ligi ilk kez Avrupa'nın zirvesine dönmek için yedek bir maçla 20 yıl sonra. Düşünmek için Eddie Howe görevi devraldığında derin düşme sorununda galibiyetsiz bir tarafı miras aldı 18 ay önce.

Newcastle o zamandan beri kesinlikle gerçek bir ilerleme kaydetti - sadece şampiyonlar Man City bu sezon daha az maç kaybetti - ve bu ilk dört bitiş, kulübün büyük hırsları göz önüne alındığında sadece bir başlangıç gibi geliyor. Souness söz konusu olduğunda, Newcastle 'liyakatle oradalar'.

DEVAMINI OKU: Newcastle'dan bankaya transferde sekiz haneli ücret eski Newcastle menajeri the Mirror 'a verdiği demeçte, "oyun değiştirici" sponsorlarla yapılan görüşmelerde "değişim"

"Olağanüstü bir sezon geçirdiler." dedi. "Eddie Howe 'un yaptığı iş harikaydı.

"Heyecan verici bir futbol markası oynuyorlar. Sezonun başlarında Liverpool& amp; apos;a gittiklerinde bunun erken belirtilerini aldık ve " Doğru, sizi burada alt etmeye çalışacağız.Bu oyunda geç kaybettiler, ancak izlemek için mutlak bir zevk oldular. Eddie & apos;nin [Miguel] Almiron, Joelinton gibi oyuncularla yaptığı şey, Premier Lig & apos;le başa çıkıp çıkamayacaklarına dair ciddi şüphelerin olduğu oyuncuları bizim ligimizde gerçekten iyi oyuncular haline getirdi. Sadece tam bir geri dönüş oldu.

"Herhangi bir Newcastle hayranına sorarsanız, hayattan çok keyif alacaklar. Yukarıda çalıştım. Çok tutkulu bir yer. Burası büyük bir futbol kulübü, bu yüzden gelecek son derece parlak görünüyor."

Souness'in yorumları, Newcastle & apos;ın büyük bir kulüp olmadığını, aksine'başarısızlığa alışkın biri' olduğunu iddia eden bilim adamı Jason Cundy & apos;nin açıklamalarına mükemmel bir karşılık olarak hizmet ediyor.

NewsRoom

Volup amet magna clita tempor. Tempor sea eos vero ipsum. Lorem lorem sit sed elitr sed kasd et

© Your Site Name. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex