Monday, January 01, 2045
Technology / January 01, 2045

Newcastle United now face biggest transfer test to give Eddie Howe squad he needs

Bu inanılmaz kampanya amansız yoluna başlamadan önce, Newcastle United'ın barikatlarını çökertmek için zor kazanılan paralara bahse girme riskini kim alırdı? Şampiyonlar Ligi futbol ve Chelsea alt orta masa utancında kayboluyor mu?

Yine de burada 2022-23'ü tarihle sınırlandırmak üzereyiz, son gün savaşına kilitlenmiş bu iki tarihi kulüp tam da bu kadar zıt pozisyonlarda bulunuyor. Ah modeli mükemmellik olan Geordies'in neşesi ve görünüşe göre düşünmeden veya yönlendirmeden müstehcen miktarlarda nakit sıçrayan yeni bir sahibine rağmen takma adlarının Emeklileri gibi oynayan Chelsea'nin küçük düşürülmesi.

Bir kulüp tarafından ustaca nasıl yapılır, bir başkası tarafından nasıl yapılmaz.

DEVAMINI OKU: Newcastle'dan Şampiyonlar Ligi gelirinde 30 milyon sterlinlik bankaya sponsorun "değişim" dediği gibi

Elbette United, küme düşme perili bir kulüpten Avrupa seçkinleri arasında devasa bir sıçrayışta bir yere yükselmenin imkansızlığını başarmış olsa da, yine de tartışılabilir: & amp; quot;değişim& amp; quot;, & quot;değişim", & quot;değişim& amp;quot;, "değişim& amp;quot;, & quot;değişim& amp;quot;. en zor kısmı henüz gelmedi. Ne diyorsun? Evet, daha sonra Premier Lig, Şampiyonlar Ligi, FA Kupası ve Lig Kupası'nda rekabetçi kalan herhangi bir aşamada görülen en iyi hokkabazlık eylemini gerçekleştirmeleri gerekiyor. Birini hedeflemek diğerini büyük ölçüde etkileyebilir, bu da bir kulübün PL içindeki sıralamasının önemli ölçüde düşebileceği anlamına gelir.

Eddie Howe, büyük bir düşünür ve çizici, bunu ancak çok iyi anlar ve sonuç olarak kurulundan "eşit güçte iki onbir" istediğini anlar.

Ama teori ve pratik birbirinden çok farklı iki şeydir. Tek bir transfer penceresinde yapılabilir mi? Bence çok daha uzun bir süre boyunca bu gücü derinlemesine yöneten tek ingiliz kulübü, PL unvanının alışılmış galibi olan ancak bu sezon tamamen bitene kadar beklediğim halde Şampiyonlar Ligi'ni henüz talep etmeyen Manchester City oldu.

Ligde başarısız olan ve Avrupa'yı kovaladıkları için yüksek bir levrekten düşen birçok takım örneği var, en sonuncusu Avrupa Konferansı Ligi finaline ulaşan ancak küme düşmeyle mücadele etmek için harcanan bir kampanya pahasına West Ham.

Newcastle çıtayı çok yükseltti ancak Howe, bu sezon sadece 14 oyuncunun beşten fazla PL maçına başladığının farkında. Bir Lig Kupası koşusu dışında herhangi bir sapma olmaksızın Howe, dönmek zorunda kalmak yerine her yedi günde bir ana sahada oynayan yerleşik bir tarafı sahaya çıkarmayı başardı. Gelecek sezon bu, haftada üç maçlık amansız bir koşuyla onu reddedecek.

Şu anda oyun durumunun ne olduğuna bir örnek olarak Newcastle size iki örnek taraf vereyim: Papa; Trippier, Schar, Botman, Yanık; Guimaraes, Longstaff, Willock; Almiron, Wilson, Joelinton.Tamamen farklı bir XI: Dubravka; Manquillo, Lascelles, Dummett, Hedef; Anderson, Gordon, Ritchie; Murphy, Isak, Saint-Maximin. Yöneticinin istediği ve ideal olarak ihtiyaç duyduğu "eşit güçte iki onbir" mi? Tabii ki değil. Ondan uzak.

Ancak bu sorun yaz için. Şu anda yönetim kurulu, Howe, antrenörleri, oyuncuları ve taraftarlarının sahip olduklarımızın tadını çıkarmasına izin verilmeli. Onlar için gelmek kısa bir zaman oldu, bizim için çok uzun bir zaman. Elbette Pazar günkü sonucun hedeflere ulaşma açısından çok az önemi var. Şampiyonlar Ligi'ne giriş zaten garantilidir.

Durum böyle Nick Pope bir operasyon erkenden başlayacak ve Stamford Köprüsü'nü kaçıracak. United'lı diğerleri de uzun bir yürüme yaralıları listesine sahip olabilir. Takım seçimi nihai sonucun bir göstergesi olacaktır. Yine de United, otomatik son gün hatasını kabul etmeyecektir. Bu tür bir çekingenlik, nufc'yi şu anda bulundukları yere getiren şey değil. Eddie Howe'un ya da oyuncularının dna'sında yok. Son bir itme, gerekli olmasa bile istenen şeydir.

O zaman 2022-23'e veda, Frank Lampard'a veda, Şampiyonlar Ligi'ne ve Mauricio Pochettino'nun Pl'ye dönüşü, Newcastle için bir yaz transfer etkinliğine ve dizginsiz umuda merhaba. Güneşli aylarda neler olabileceği düşüncesinin tadını çıkarabiliriz!< / p>

NewsRoom

Volup amet magna clita tempor. Tempor sea eos vero ipsum. Lorem lorem sit sed elitr sed kasd et

© Your Site Name. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex