Monday, January 01, 2045
Technology / January 01, 2045

Sunderland's transfer blueprint Kristjaan Speakman could tinker heading into next season

Sunderland & apos;ın Şampiyonaya geri döndüğü ilk sezon play-off gönül yarasıyla sona ermiş olabilir, ancak genç bir Black Cats sezon öncesi erken tahminlere meydan okuyan taraf. Tony Mowbray ve onun tarafı, adil yaralanma paylarından daha fazlasına katlanmak zorunda kaldı ve gelecek sezon sakatlık cephesinde daha sessiz bir kampanya umuyor olacak.

Ross Stewart ve Şampiyonluk kampanyasının sonu için derme çatma bir savunma yaptı. Play-off yarı finalinde Luton Town'a yapılan yenilginin ardından dikkatler hemen yaz hazırlıklarına kaydı.

Kara Kediler ödünç verenlere veda etti Amad Diallo, Joe Gelhardt ve Edouard Michut - üçü de sezonun güçlü bir şekilde sona ermesinin tadını çıkardı. Bu oyuncuları ve bu yaz kalıcı bir transferle ayrılabilecek herkesi değiştirmek, gelecek sezon herhangi bir Sunderland başarısında kilit rol oynayacak.

DEVAMINI OKU: Sunderland genç Ellis Taylor yap ya da kırmaya hazır sözleşme sona ererken sezon

Peki Kristjaan Speakman için yaz ne tutuyor? Sunderland spor direktörü, Wearside'a geldiğinden bu yana iki yıllık başarılı transfer pencerelerinin tadını çıkardı, ancak bu yaz muhtemelen en zorunu kanıtlayacak.Yukarıda sözü edilen Stewart'ı yeni bir anlaşmaya bağlamak onun önceliği olmalı - yaralanmasından bu yana müzakerelerin sessiz kaldığı konuşulurken - ancak bir yedekleme veya değiştirme de gündemde yüksek olmalıdır. Gelhardt, dev İskoç ile birlikte oynamak niyetiyle kulübe geldi, ancak sakatlığı bu planları altüst etti.

Ellis Simms'in Ocak ayında ayrılması, Sunderland 'ın Joffy'yi dokuz numara olarak oynamaktan başka seçenek yok - her iki tarafın da planlamadığı bir şey. Kulübün gelecek sezona girerken dikkat etmesi gereken bir ders.

Bir forvetin imzalanması, geçen sezonun tekrarlanmasını önlemek için bu yaz - kalıcı bir anlaşmayla - Giyenler için bir zorunluluktur. Speakman, Jermain Defoe & amp; apos;nun imzasıyla Birinci Lig & amp; apos;de zarları geri attı, bu da işe yaramadı ve Nathan Broadhead & amp; apos;in sakatlanması, Stewart& amp; apos;ın Birinci Lig play-off finaline giden tek uygun forvet olduğu anlamına geliyordu - karşılığını veren bir kumar.

Ancak Sunderland bu sezon sakatlıklarla aynı şansa sahip değildi ve Stewart & amp; apos;ı önden kaçırdı. Eğer 26 yaşındaki çocuk ışık Stadyumu& apos;nda yeni bir anlaşma imzalamazsa, İskoçyalı & amp; apos;dan sonra ayak uydurup hayata hazırlanmak için yeni bir varışın 12 ayı olur.

NewsRoom

Volup amet magna clita tempor. Tempor sea eos vero ipsum. Lorem lorem sit sed elitr sed kasd et

© Your Site Name. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex